naše realizácie

Pozrite si niektoré z našich realizácií, pri ktorých je našim cieľom dosiahnutie maximálnej kvality a spokojnosti našich klientov.

naše Referencie

Z mojej strany je všetko v poriadku. Pracovníci boli veľmi rýchli, starostliví a snažili sa dbať na to, aby neurobili moc veľký neporiadok. Nemám snáď ani jedinú výčitku, čo sa moc často nestáva.
Dušan, Trenčín

Spoločnosť PL realinvest s.r.o. odporúčame. Rýchlosť zaslanie cenovej ponuky, ochota zodpovedať všetky naše otázky – konkrétne moc odporúčame túto pobočku. Zameranie našich nových okien, podpis zmluvy a konečne aj samotná montáž okien prebehla bez problémov. Staviame novostavbu RD a už sa tešíme, ako budeme okná i dvere každodenne používať. Prajeme veľa spokojných zákazníkovMarek, Zvolen

Zariaďoval som kanceláriu a spoločnosť PL realinvest s.r.o. môžem len odporúčať. Bol som prekvapený ich profesionálnym prístupom pri výbere podlahy, rýchlosťou dodania a precíznosť pokládky podlahy. V dnešnej dobe je ich ochota splniť požiadavky klienta až obdivuhodná. Z mojej strany úplná spokojnosť.
Roman, Banská Bystrica

Sme Dostupní Po-Pia 8:30-17:00

Široká ponuka plastových okien a dverí. Naším dlhodobým cieľom je vyhovieť každému prianiu zákazníka.

Zavolajte Nám: +421-905-888-508